Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α' Κατηγορία

Α1 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο01/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α.3-0
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο01/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο01/10/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.1-3
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή02/10/1116:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή02/10/1116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/10/1116:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο08/10/1116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο08/10/1116:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/10/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή09/10/1116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α.4-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή09/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή09/10/1116:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΓΡΟΥΜΠΟΥ Ε.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο15/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο15/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο15/10/1116:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή16/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α.4-2
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή16/10/1116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή16/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο22/10/1116:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή23/10/1116:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή23/10/1116:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)6-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή23/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή23/10/1116:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο29/10/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο29/10/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο29/10/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή30/10/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/10/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή30/10/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.2-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή30/10/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο05/11/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο05/11/1115:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή06/11/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή06/11/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή06/11/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή06/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.4-2
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή06/11/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο12/11/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή13/11/1115:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή13/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο19/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο19/11/1115:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο19/11/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο19/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή20/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-0
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή20/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή20/11/1115:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο26/11/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο26/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή27/11/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή27/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή27/11/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο03/12/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο03/12/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο03/12/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-5
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/12/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/12/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α.0-3 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/12/1115:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/12/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο17/12/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-5
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο17/12/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/12/1115:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.5-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/12/1115:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.3-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-5


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο07/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο07/01/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο07/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.5-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο07/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή08/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο14/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΑΚΑΣ Α.0-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή15/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή15/01/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.8-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-3
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο21/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΑΚΑΣ Α.1-7
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο21/01/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή22/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο28/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο28/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΑΚΑΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή29/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/01/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο04/02/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο04/02/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/02/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή05/02/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή05/02/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή05/02/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/02/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/02/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΑΚΑΣ Α.2-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο11/02/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή12/02/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή12/02/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Φ.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή12/02/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΑΚΑΣ Α.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο18/02/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.5-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο18/02/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο18/02/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/02/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο03/03/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/03/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-1
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/03/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο03/03/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-3
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/03/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/03/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/03/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/03/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.7-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/03/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/03/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο10/03/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/03/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/03/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.4-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/03/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο17/03/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.1-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/03/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο17/03/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/03/1216:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή18/03/1216:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή18/03/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/03/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο24/03/1216:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο24/03/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/03/1216:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.7-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο24/03/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο24/03/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΑΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο24/03/1216:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο24/03/1216:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο31/03/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΑΚΑΣ Α.1-5
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο31/03/1217:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο31/03/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή01/04/1217:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή01/04/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-5
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή01/04/1217:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-6
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή01/04/1217:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο07/04/1217:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/04/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή08/04/1217:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή08/04/1217:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.7-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/04/1217:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή08/04/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/04/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο21/04/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.5-4
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο21/04/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-3
ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο21/04/1217:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/04/1217:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή22/04/1217:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.6-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/04/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή22/04/1217:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.6-1