Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος
Ταυγετος
Ξυδης
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Κοπή πίτας Ε.Π.Σ. Λακωνίας τη Δευτέρα 20 Ιανουαρίου και ώρα 19:30 στο ψητοπωλείο "Παρθενών", οδός Βρασίδου 26, Σπάρτη.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14, 16/1/2020 21:25
 ΑΓΩΝΑΣ:  Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ – Ε.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  Κ-14    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ 22-1-2020        Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         1     ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     2006     Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ         2     ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     2006     Α.Π.Π.Σ. ΣΠ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-12, 16/1/2020 21:23
 ΑΓΩΝΑΣ:  Ε.Π.Σ ΛΑΚΩΝΙΑΣ - Ε.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΥ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  Κ-12    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:  ΤΕΤΑΡΤΗ  22 -01-2020        Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         1     ΚΟΥΤΣΟΒΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     2008     Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ         2     ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2008     Α.Π.Π.Σ. ΣΠ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 16/1/2020 09:36
 Σε έκτακτη συνεδρίαση της Ε.Ε. της Ένωσης μας σήμερα 16-01-2020 αποφάσισε να διεξαχθεί κανονικά η 14η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α Κατηγορίας.  Θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση για την συνάντηση της Ε.Ε. με τα σωματεία της Α Κατηγορίας που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης  και τις διευκρινήσεις του Προέδρ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-4
2.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή19/01/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-0
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή19/01/2015:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-0
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή19/01/2015:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-0
Α1΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
6.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/01/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-0
7.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
8.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή19/01/2015:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-2
Β΄ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-3
10.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.3-2
12.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή19/01/2015:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο18/01/2010:30ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
14.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο18/01/2011:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή19/01/2011:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
16.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή19/01/2011:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.4-2
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Φ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή19/01/2015:001-1
18.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/01/2015:000-1
19.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Κυριακή19/01/2015:001-1
20.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή19/01/2015:002-1
21.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017"ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/01/2015:004-1
22.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή19/01/2015:002-0
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή19/01/2015:002-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/01/2015:00
Α1΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/01/2015:00
Β΄ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο25/01/2015:00
4.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο25/01/2000:00
6.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/01/2010:00
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο25/01/2011:00
8.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΩΠΟΥΣάββατο25/01/2012:00
Κ 16
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο25/01/2011:00
10.Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/01/2011:30
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-12 (5ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 12 - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κ 12ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη22/01/2012:30
12.ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Κ 12 - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Κ 12Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι.Τετάρτη22/01/2012:30
13.ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Κ 12 - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 12Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣΤετάρτη22/01/2012:30
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 (5ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΖΑΚΥΝΘΟΥ Κ 14ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη22/01/2014:00
15.ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ Κ 14Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι.Τετάρτη22/01/2014:00
16.ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ Κ 14 - ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ 14Ε.Π.Σ. ΗΛΕΙΑΣΤετάρτη22/01/2014:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.