Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Τεντοεξελιξη
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ, 14/11/2019 09:40
 ΔΕΡΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, εκπρόσωπο του Σωματείου “Α.Σ. ΒΑΤΙΚΩΝ Ο ΕΘΝΙΚΟΣ” μια (1) αγωνιστική, από 11-11-2019, και χρηματικό πρόστιμο δέκα (10,00) €.     ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14, 14/11/2019 08:12
 ΑΓΩΝΑΣ:   Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ - Ε.Π.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ      (ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  Κ-14    ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:  ΤΡΙΤΗ  19/11/2019        Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         1     ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ     2007     ΜΟΛΑΙΚΟΣ         2     ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     2006  ... περισσότερα...
ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ, 07/11/2019 10:41
 Επιβάλλει  στον ΠΛΑΤΑΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ απαγόρευση εισόδου στον αγωνιστικό χώρο για είκοσι (20) ημέρες ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α1΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
4.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
Β΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή17/11/1911:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.6-0
6.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-4
7.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.2-2
8.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη20/11/1914:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
10.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη20/11/1914:15ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/11/1910:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.6-0
12.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1915:00
2.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή24/11/1915:00
3.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/11/1915:00
4.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή24/11/1915:00
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο23/11/1915:00
6.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο23/11/1915:00
7.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή24/11/1915:00
8.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
Β΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
10.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο23/11/1915:00
11.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/11/1914:00
12.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή24/11/1915:00
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1900:00Αναβλήθηκε
14.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00
15.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/11/1911:00
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο23/11/1911:00
17.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/11/1911:00
18.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή24/11/1911:00
Κ 16
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/11/1910:30
20.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο23/11/1911:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή24/11/1915:00
22.Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή24/11/1915:00
23.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.)Κυριακή24/11/1915:00
24.ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή24/11/1915:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΚυριακή24/11/1915:00
26.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
27.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
28.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 - Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή24/11/1915:00
29.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή24/11/1915:00
30.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00
31.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΦ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή24/11/1915:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.