ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 22-11-2017, 18/11/2017 12:33
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ        ΑΓΩΝΑΣ:  Ε.Π.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ - Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  ΠΑΙΔΩΝ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2017        Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         1     ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2004     Α.Π.Π.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ.         2     ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ Σ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΑΓΩΝΑ ΣΤΙΣ 22-11-2017, 18/11/2017 12:31
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ       ΑΓΩΝΑΣ:  Ε.Π.Σ.ΑΡΚΑΔΙΑΣ  - Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ       ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:ΝΕΩΝ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:ΤΕΤΑΡΤΗ 22-11-2017        Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ     ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ     ΣΩΜΑΤΕΙΟ         1     ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     2002     Α.Ε.ΣΠΑΡΤΗΣ         2     ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥ... περισσότερα...
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ, 17/11/2017 18:00
 Από την επιτροπή πρωταθλήματος ανακοινώνεται ότι οι αγώνες της 4ης αγωνιστικής ημέρας του πρωταθλήματος νέων αναβάλλονται και θα οριστούν εκ νέου.... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο18/11/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-2
2.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο18/11/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
3.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/11/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-3
4.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-2
5.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
Α1΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο18/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
7.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-1
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή19/11/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.2-1
9.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-1
10.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
11.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0
Β΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.6-1
13.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/11/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-1
14.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή19/11/1711:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.0-2
15.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.5-1
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-2
Football League
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΤΡΙΚΑΛΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο18/11/1715:000-0
18.ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή19/11/1700:000-3 α.α.
19.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή19/11/1715:000-0
20.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/11/1715:002-3
21.Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή19/11/1715:002-1
22.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή19/11/1715:000-1
23.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή19/11/1715:003-0
24.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή19/11/1715:002-0
25.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή19/11/1715:001-1
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή19/11/1715:000-2
27.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή19/11/1715:000-3
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΛΟΥΚυριακή19/11/1713:000-0
29.ΑΧΑΪΚΗ - Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή19/11/1715:002-1
30.Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥΚυριακή19/11/1715:001-1
31.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή19/11/1715:001-0
32.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή19/11/1715:001-2
33.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ"ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/11/1715:001-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00
2.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/11/1715:00
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο25/11/1715:00
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/11/1715:00
Α1΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο25/11/1715:00
7.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο25/11/1715:00
8.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/1715:00
9.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή26/11/1715:00
10.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή26/11/1715:00
11.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή26/11/1715:00
Β΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο25/11/1715:00
13.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο25/11/1715:00
14.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/1711:00
15.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή26/11/1715:00
16.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/1715:00
Football League
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο25/11/1700:00Αναβλήθηκε
18.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο25/11/1715:00
19.ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο25/11/1715:00
20.Ο.Φ.Η. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο25/11/1715:00
21.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο25/11/1715:00
22.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή26/11/1715:00
23.ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή26/11/1715:00
24.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00
25.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή26/11/1715:00
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/11/1715:00
27.ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή26/11/1715:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)Κυριακή26/11/1715:00
29.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή26/11/1715:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων νέων (10ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη22/11/1715:00
31.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη22/11/1715:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων παίδων (10ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη22/11/1713:00
33.ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη22/11/1713:00
Πρωτάθλημα παίδων
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/11/1711:00
35.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00
36.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή26/11/1711:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.