ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Ξυδης
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ , 16/5/2017 11:20
 ΘΕΜΑ : Σύγκληση Τακτικής Γενικής Συνέλευσης των Σωματείων  - Μελών της Ε.Π.Σ. Λακωνίας.   Έχοντας υπόψη τις διατάξεις του καταστατικού της Ε.Π.Σ. Λακωνίας, του παραρτήματος Α και Β΄,  του Νόμου 2725/1999, όπως ισχύει σήμερα, καθώς και την υπ΄ αρ. 7/ 09-05-2017 απόφαση της Εκτελεστική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Λακωνίας.    Σ Υ Γ Κ Α Λ Ο Υ Μ Ε   Τακτ... περισσότερα...
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!, 11/5/2017 08:47
Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ. Λακωνίας εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια στο Δ.Σ., τους προπονητές και τους ποδοσφαιριστές της κυπελλούχου Λακωνίας ομάδας του Αστέρα Βλαχιώτη, για το μεγάλο της επίτευγμα να φτάσει έως την ημιτελική φάση του κυπέλλου ερασιτεχνικών ομάδων Ελλάδας.                                 ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ, 30/4/2017 21:51
 Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος ανακοινώνεται ότι η κλήρωση των αγώνων του πρωταθήματος προπαίδων θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ε.Π.Σ. (Διοσκούρων 30, Σπάρτη) την Τρίτη 2 Μαϊου και ώρα 19:30.... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Football League
(32η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο27/05/1700:003-0 α.α.
2.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή28/05/1717:001-0
3.ΤΡΙΚΑΛΑ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή28/05/1717:006-1
4.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή28/05/1717:001-3
5.Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή28/05/1717:006-1
6.Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή28/05/1717:000-3 α.α.
7.ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή28/05/1717:001-1
8.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή28/05/1717:002-0
9.ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή28/05/1717:004-5
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα29/05/1700:003-0 α.α.
11. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΔευτέρα29/05/1716:00
12.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΩΤΗΣ"Δευτέρα29/05/1716:30
2ο Τουρνουά Bambini
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1717:30ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.6-0
14.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1717:50ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-3
15.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1718:10ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-2
2ο Τουρνουά Τζούνιορς
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1716:30ΙΣΑΚΟΒ Ρ.5-0
17.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1716:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-5
18.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1718:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.5-0
19.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1718:30ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-0
20.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή28/05/1716:30ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-1
21.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή28/05/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.2-2
22.Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή28/05/1718:30ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-2
23.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή28/05/1718:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.3-4
24.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή28/05/1719:15ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
Πρωτάθλημα προπαίδων (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/05/1711:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-9
Πρωτάθλημα προπαίδων (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο27/05/1717:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
27.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/05/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Football League
(33η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣάββατο03/06/1700:00
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΝΙΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή04/06/1717:00
3.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή04/06/1717:00
4. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΑΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/06/1717:00
5.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή04/06/1717:00
6.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή04/06/1717:00
7.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή04/06/1717:00
8.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή04/06/1717:00
9.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή04/06/1717:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.