ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Α1΄ Κατηγορία

<< Α΄ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο07/10/1716:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/10/1716:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/10/1716:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή08/10/1716:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.0-4
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή08/10/1716:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο14/10/1716:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο14/10/1716:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο14/10/1716:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/10/1716:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/10/1716:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή22/10/1716:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/10/1716:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή22/10/1716:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/11/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.4-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο04/11/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο04/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/11/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή05/11/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/11/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο11/11/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-4
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή12/11/1710:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή12/11/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή12/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο18/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή19/11/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή19/11/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/11/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/11/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο25/11/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή26/11/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή26/11/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΤετάρτη29/11/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο02/12/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.3-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο02/12/1715:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/12/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή03/12/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/12/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/12/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή10/12/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή10/12/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή10/12/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/12/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο16/12/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/12/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή17/12/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/12/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο06/01/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή07/01/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή07/01/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή07/01/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή07/01/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/01/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο13/01/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο13/01/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή14/01/1815:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/01/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο20/01/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-2
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/01/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο20/01/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή21/01/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή21/01/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή21/01/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο27/01/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο27/01/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή28/01/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή28/01/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΣΩΠΟΥΣάββατο03/02/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/02/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.5-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/02/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/02/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/02/1815:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο10/02/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο10/02/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/02/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/02/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/02/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο17/02/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο24/02/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο24/02/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή25/02/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή25/02/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο03/03/1815:00
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/03/1815:00
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο03/03/1815:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/03/1815:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή04/03/1815:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή04/03/1815:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ