ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Πλαίσιο
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α΄ Κατηγορία

Play out Α΄ κατηγορίας >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο11/10/1416:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο11/10/1416:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή12/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή12/10/1416:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή12/10/1416:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή12/10/1419:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο18/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-3
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο18/10/1416:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο18/10/1416:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/10/1416:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή19/10/1416:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή19/10/1416:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο25/10/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο25/10/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή26/10/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή26/10/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή26/10/1418:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο01/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο01/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)4-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο08/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή09/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή09/11/1418:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/11/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή16/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.3-1
Ρεπό: Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο22/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο22/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/11/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή23/11/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή23/11/1418:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.3-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο29/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο29/11/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.4-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή30/11/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ.4-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο06/12/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο06/12/1418:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/12/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-6
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο13/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή14/12/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή14/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-4
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο20/12/1418:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή21/12/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή21/12/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ.1-2
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο03/01/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή04/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΙΑΡΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή04/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-2
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)6-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο10/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/01/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/01/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο17/01/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-1
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή18/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή18/01/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-2
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο24/01/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο24/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-4
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο24/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο24/01/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη28/01/1516:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο31/01/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο31/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή01/02/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή01/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-4
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο07/02/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο07/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή08/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.3-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή08/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-0
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο14/02/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή15/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή15/02/1515:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-2
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-6
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή01/03/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/03/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή01/03/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-2
Ρεπό: Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/03/1515:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο14/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο14/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)6-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή15/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο21/03/1515:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή22/03/1515:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/03/1515:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο28/03/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.9-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή29/03/1516:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή29/03/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/03/1516:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή29/03/1516:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)4-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο04/04/1516:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο04/04/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή05/04/1516:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)2-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/04/1516:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή05/04/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή05/04/1516:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή19/04/1516:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή19/04/1516:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)3-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή19/04/1516:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.4-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή19/04/1516:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή19/04/1516:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή19/04/1516:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο25/04/1516:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο25/04/1516:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-7
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο25/04/1516:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή26/04/1516:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)3-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή26/04/1516:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή26/04/1516:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ