ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Navis
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Petroulis
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
wecare-ambulance
Τεντοεξελιξη
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος)

<< Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο04/11/2300:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΣΩΠΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/11/2300:003-0 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΣΩΠΟΥΣάββατο11/11/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-5
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΙΑΤΩΝΣάββατο11/11/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/11/2311:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο18/11/2300:000-3 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο18/11/2315:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή19/11/2311:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.6-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/2300:000-3 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/11/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥΣάββατο25/11/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΙΑΤΩΝΚυριακή26/11/2311:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο02/12/2300:003-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΑΤΩΝΣάββατο02/12/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/12/2311:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/12/2315:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/12/2300:000-3 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/12/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή10/12/2311:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή10/12/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο16/12/2300:003-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/12/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.1-4
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΝΙΑΤΩΝΚυριακή17/12/2311:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο13/01/2400:003-0 α.α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή14/01/2411:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή14/01/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/01/2415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο20/01/2400:000-3 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή21/01/2411:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο27/01/2400:003-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο27/01/2415:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΙΑΤΩΝΚυριακή28/01/2411:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή28/01/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο03/02/2400:003-0 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο03/02/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/02/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/02/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο10/02/2400:000-3 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο10/02/2415:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/02/2411:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΑΤΩΝΣάββατο17/02/2400:003-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΣΥΚΕΑΣΣάββατο17/02/2415:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/02/2411:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο24/02/2400:000-3 α.α.
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο24/02/2415:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-0