Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
Ταυγετος
Lampa
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΚΔΟΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΕΡ. 2019-2020, 19/9/2019 13:35
 Σας γνωρίζουμε ότι εκδόθηκαν οι Ταυτότητες τριετίας των Διπωματούχων Προπονητών του Σ.Π.Π. Λακωνίας και τα Σωματεία μας καλούνται να πρσκομίσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά μέχρι την Πέμπτη 26/9, προκειμένου να εκδοθεί Δελτίο Πιστοποίησης Προπονητή της ομάδας τους.   Τα Προσωρινά Δελτία Πιστοποίησης Προπονητών ισ... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ UEFA D, 17/9/2019 13:40
 Η σχολή UEFA D θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 21/9 και ώρες 15:00 έως 21:00 και την Κυριακή 22/9 και ώρες 08:30 έως 15:00 στην Δημοτική αίθουσα, Δωριέων 13-15, Σπάρτη.    Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής για τη σχολή δίδονται στη γραμματεία της Ένωσης, τηλ. 2731026106.... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ-ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΔΙΑΚΡΙΣΕΩΝ, 13/9/2019 13:14
 Η Εκτελεστική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. Λακωνίας σας προσκαλεί στην κλήρωση των Πρωταθλημάτων Ανδρών περιόδου 2019-2020 καθώς και την απονομή τιμητικών διακρίσεων στην εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Ναυτικού Μουσείου Νεάπολης, τη Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 19:00.    Επίσης, στην κλήρωση των πρ... περισσότερα...

Smiley face

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο21/09/1917:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.5-0
2.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή22/09/1917:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/09/1917:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
4.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή22/09/1917:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-2
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Γ΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο21/09/1917:003-0 α.α.
6.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο21/09/1917:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/09/1917:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-0
8.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή22/09/1917:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/09/1917:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/09/1917:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-1
11.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή22/09/1917:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή22/09/1916:303-0
13.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή22/09/1916:301-0
14.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή22/09/1916:300-1
15.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή22/09/1916:301-0
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΚυριακή22/09/1916:300-0
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή22/09/1916:302-0
18.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή22/09/1916:302-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/09/1917:00
2.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή29/09/1917:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή29/09/1917:00
4.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή29/09/1917:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Γ΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο28/09/1917:00
6.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο28/09/1917:00Αναβλήθηκε
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο28/09/1917:00
8.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή29/09/1917:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο28/09/1917:00
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/09/1917:00
11.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/09/1917:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/09/1916:00
13.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961Φ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΚυριακή29/09/1916:00
14.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/09/1916:00
15.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή29/09/1916:00
16.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή29/09/1916:00
17.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ"ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ"Κυριακή29/09/1916:00
18.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή29/09/1916:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.