Τεντοεξελιξη
Ψητοπωλείο Παρθενών
Petroulis
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Lampa
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
wecare-ambulance
Navis
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος)

<< Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄ κατηγορίας
Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο04/11/2315:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ.4-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή05/11/2311:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/11/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/11/2315:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/11/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-5
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή12/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή19/11/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή19/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή19/11/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/11/2315:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/11/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή26/11/2311:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή26/11/2311:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή26/11/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/12/2311:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.7-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/12/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η.0-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο09/12/2315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.4-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο09/12/2315:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/12/2311:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/12/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο16/12/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/12/2311:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/12/2315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο13/01/2415:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο13/01/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/01/2411:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή14/01/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο20/01/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο20/01/2415:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/01/2415:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.7-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο27/01/2415:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο27/01/2415:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή28/01/2411:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/02/2411:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/02/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/02/2415:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή04/02/2415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/02/2415:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή11/02/2415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/02/2415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/02/2415:30ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)1-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή18/02/2411:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/02/2415:30ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/02/2415:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο24/02/2415:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή25/02/2411:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή25/02/2415:30ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.6-1