ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Ξυδης
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Πρωτάθλημα Παίδων (Τελική φάση)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (ΣΤ' Όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (1ος αγώνας)ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή03/03/1310:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-5
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή03/03/1311:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/1311:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ (1ος αγώνας)ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή03/03/1311:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο09/03/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή10/03/1311:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-7
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή10/03/1311:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (2ος αγώνας)ΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή10/03/1311:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΒΡΥΝΙΟΣ Π.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/03/1310:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/03/1312:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.0-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/03/1314:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/03/1316:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (Ημιτελικός)ΚΡΟΚΕΩΝΤετάρτη20/03/1316:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-0 (πεν: 3-4)
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ (Ημιτελικός)ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη20/03/1316:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (Τελικός αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή24/03/1314:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-2