Ψητοπωλείο Παρθενών
Petroulis
wecare-ambulance
Ανούσος
Lampa
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Navis
Τεντοεξελιξη
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 14 (Β΄ Όμιλος)

<< Κ 14 (Α΄ Όμιλος)
Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/2310:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.6-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή29/10/2311:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.3-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο18/11/2310:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-2
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/12/2310:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή26/11/2311:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/11/2311:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-7
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/12/2310:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.7-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/12/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο13/01/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/01/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-6
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή28/01/2411:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή28/01/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/02/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/02/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο24/02/2411:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.9-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/03/2410:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Θ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή10/03/2411:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Π.0-7
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο06/04/2411:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/04/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΓΕΤΗΣ Π., ΚΑΝΤΖΑΣ Π.5-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ