Navis
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Petroulis
Lampa
wecare-ambulance
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 14 (Α΄ Όμιλος)

<< Κ 12 (Β΄ Όμιλος)
Κ 14 (Β΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/10/2310:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή29/10/2311:003-0 α.α.
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο11/11/2311:300-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή12/11/2311:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-2
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/11/2311:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/11/2311:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-1
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/12/2311:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/01/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο13/01/2400:003-0 α.α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο13/01/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο27/01/2400:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/01/2411:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-7
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο10/02/2400:003-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/02/2411:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο24/02/2400:003-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή25/02/2411:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή10/03/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΑΜΜΟΣ Κ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή10/03/2411:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο06/04/2400:000-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο13/04/2410:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΝΤΖΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Π.3-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ