Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
Ανούσος
Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)

<< Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΣάββατο24/11/1813:002-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/11/1815:000-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή10/02/1915:003-2
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΣάββατο01/12/1814:003-3
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή02/12/1815:006-0
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΣάββατο08/12/1815:002-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή16/12/1815:000-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή16/12/1815:000-6
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΣάββατο26/01/1913:300-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή06/01/1915:006-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή06/01/1915:001-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή06/01/1915:001-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/01/1913:300-2
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή20/01/1915:003-2
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΚυριακή20/01/1915:000-3
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή03/02/1911:300-3
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή03/02/1915:000-2
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή03/02/1915:002-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Σάββατο16/02/1915:003-0
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΚυριακή17/02/1915:004-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή17/02/1915:003-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή24/02/1915:002-1
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΚυριακή24/02/1916:002-0
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΚυριακή03/03/1915:004-0
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή17/03/1912:000-8
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή17/03/1913:452-2
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή17/03/1915:003-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΣάββατο23/03/1911:303-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή24/03/1915:007-0
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή24/03/1915:008-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή31/03/1912:300-0
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή31/03/1915:300-6
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΚυριακή31/03/1915:301-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΣάββατο13/04/1915:004-0
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή14/04/1916:008-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή14/04/1916:300-4
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή21/04/1912:005-0
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή21/04/1916:305-1
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή21/04/1916:301-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή05/05/1916:301-0
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΚυριακή05/05/1916:300-6
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή05/05/1916:300-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)