Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 30/09/18 | 14:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. | Κυριακή | 30/09/18 | 14:00 | 0-2 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 30/09/18 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 30/09/18 | 16:00 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 30/09/18 | 16:00 | 0-1 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 30/09/18 | 16:00 | 1-2 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 30/09/18 | 16:00 | 0-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 07/10/18 | 11:00 | 7-0 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 3-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 2-2 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 07/10/18 | 16:00 | 2-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 14/10/18 | 13:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 14/10/18 | 14:00 | 0-4 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 1-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 1-2 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 2-2 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 1-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 11:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 21/10/18 | 13:30 | 1-2 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | 1-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | 0-2 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | 1-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 16:00 | 0-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 13:00 | 3-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 14:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | 0-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 04/11/18 | 11:00 | 4-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-5 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΜΑΓΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 6-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΘΗΒΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 3-3 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 18/11/18 | 17:30 | 1-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Σάββατο | 22/12/18 | 13:30 | 0-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. | Σάββατο | 22/12/18 | 14:00 | 0-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 11:00 | 4-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 3-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 4-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 0-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 13:30 | 0-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 2-4 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:00 | 3-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 1-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 13:30 | 0-0 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 16/12/18 | 13:30 | 0-2 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 2-3 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 06/01/19 | 12:00 | 1-3 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 06/01/19 | 14:00 | 0-5 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 1-3 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 0-4 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 0-3 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 23/01/19 | 11:00 | 2-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 13:30 | 2-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 20/01/19 | 13:30 | 0-4 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 0-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 13:30 | 9-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 14:30 | 3-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 5-0 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 2-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/02/19 | 13:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 4-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 3-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 14:00 | 5-0 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 2-2 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 3-1 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 13:30 | 0-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 4-0 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 0-5 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Σάββατο | 09/03/19 | 13:30 | 3-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. | Σάββατο | 09/03/19 | 15:00 | 0-3 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Σάββατο | 09/03/19 | 15:00 | 1-2 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | 7-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 0-4 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 2-0 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 17/03/19 | 13:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι. | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-1 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 24/03/19 | 11:00 | 8-0 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 2-4 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 1-2 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 13:00 | 2-6 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 13:30 | 2-0 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 5-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 1-1 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 4-0 | |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 1-2 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 12:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 0-2 | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 0-3 | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 1-3 | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 1-3 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 2-5 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 14/04/19 | 11:30 | 2-3 | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 14/04/19 | 13:00 | 2-1 | |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 2-2 | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 4-1 | |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 5-0 | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 5-0 |