ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Ταυγετος
Δημάκος
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α1΄ Κατηγορία

<< Α΄ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/10/1816:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο13/10/1816:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο13/10/1816:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή14/10/1816:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή14/10/1816:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/10/1815:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο20/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή21/10/1816:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο03/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/11/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο24/11/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή25/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο01/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή02/12/1815:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.5-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο08/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο08/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/12/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο15/12/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο15/12/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο22/12/1815:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή23/12/1815:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/12/1815:00
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή23/12/1815:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΣΩΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΣΩΠΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΒΡΟΝΤΑΜΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΣΩΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΣΩΠΟΥ
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ