ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α΄ Κατηγορία

Α1΄ Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΥΚΕΑΣΣάββατο13/10/1816:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.4-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/10/1816:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή14/10/1816:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.6-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΔευτέρα15/10/1816:30ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.8-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)5-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/10/1816:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή21/10/1816:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο10/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.9-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή11/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή11/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/11/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο17/11/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/11/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή25/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)7-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)5-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή25/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-5
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή02/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή02/12/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο08/12/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο08/12/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή09/12/1815:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή16/12/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/12/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/12/1815:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο22/12/1815:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο22/12/1815:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/12/1815:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ