ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Lampa
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
13/02/1617ηΑ.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
13/02/1617ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
13/02/1617ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΜΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
13/02/1617ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
13/02/1617ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2
13/02/1617ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
31/01/1615ηΑ.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1
30/01/1615ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ4
30/01/1615ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΠΛΑΤΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2
30/01/1615ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
24/01/1614ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
24/01/1614ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΗΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
16/01/1613ηΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
10/01/1612ηΑ.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
09/01/1612ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ5
09/01/1612ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
09/01/1612ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΜΠΟΥΖΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ1
09/01/1612ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΡΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
09/01/1612ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
09/01/1612ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΡΟΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2
20/12/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4
20/12/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ5
20/12/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΡΟΥΣΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
13/12/1510ηΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑ1
12/12/1510ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ2
06/12/15Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΚΟΝΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ1
22/11/15ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
22/11/15ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΦΟΡΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 1
22/11/15ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
21/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΕΚΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
21/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1
15/11/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΖΕΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ4
15/11/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΡΟΥΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2
15/11/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΣΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑ1
14/11/15Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΕΝΟΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
14/11/15Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΤΣΑΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4
14/11/15Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΛΑΤΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
14/11/15ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
14/11/15ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΓΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
08/11/15Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2
07/11/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
07/11/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 1
07/11/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
07/11/15ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΟΚΚΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ1
01/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΒΕΡΓΑΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5
01/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
01/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΜΠΟΥΓΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
01/11/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
24/10/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ1
24/10/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΤΟΥΜΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
24/10/15ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΝΤΖΙΩΡΗΣ ΗΛΙΑΣ1
17/10/15ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΟΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2
11/10/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
11/10/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΜΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3
11/10/15Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ4
11/10/15Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
11/10/15ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΛΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
10/10/15ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΓΚΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1