Lampa
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Τεντοεξελιξη
Navis
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
wecare-ambulance
Petroulis
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 31 από 333 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος) (2η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο14/10/2316:003-2
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος) (3η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη18/10/2316:0010-0
3.Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/10/2315:001-2
4.Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή29/10/2315:001-9
5.Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/11/2315:004-0
6.Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο11/11/2315:001-3
7.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (1η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη15/11/2314:155-0
8.Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή19/11/2315:002-3
9.Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή26/11/2315:003-0
10.Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο02/12/2315:000-4
11.Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή10/12/2315:001-1
12.Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο16/12/2315:004-3
13.Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή07/01/2415:001-3
14.Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο13/01/2415:005-0
15.Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/01/2415:001-1
16.Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο27/01/2415:000-3 α.α.
17.Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2415:003-1
18.Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο10/02/2415:000-2
19.Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/02/2415:303-0
20.Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή25/02/2415:301-3
21.Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή03/03/2415:303-0
22.Play out Α κατηγορίας (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/03/2415:300-4
23.Play out Α κατηγορίας (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή07/04/2417:000-0
24.Play out Α κατηγορίας (5η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή14/04/2417:002-2
25.Play out Α κατηγορίας (2η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ