Petroulis
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Navis
wecare-ambulance
Ανούσος
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
Lampa
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)

<< Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΣάββατο10/12/2214:004-4
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή11/12/2215:004-0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΤετάρτη28/12/2215:003-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή18/12/2215:001-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/01/2315:002-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή29/01/2315:003-0 α.α.
Ρεπό: ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Σάββατο07/01/2315:001-0
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή08/01/2314:003-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή08/01/2315:003-0 α.α.
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο14/01/2315:001-3
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή15/01/2315:005-2
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή15/01/2315:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣάββατο21/01/2315:000-4
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή22/01/2315:000-1
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή22/01/2315:001-1
Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή05/02/2315:004-1
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/02/2315:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΤετάρτη15/02/2315:002-4
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή12/02/2315:000-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/02/2315:000-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή26/02/2315:001-0
Ρεπό: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή19/02/2315:003-0 α.α.
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή12/03/2315:001-3
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή23/04/2315:002-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΣάββατο04/03/2315:003-0
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή05/03/2315:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή05/03/2315:002-0
Ρεπό: ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/03/2311:302-4
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/03/2315:000-3 α.α.
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή19/03/2315:000-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή02/04/2315:00Αναβλήθηκε
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή02/04/2315:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή02/04/2315:004-2
Ρεπό: ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Κυριακή09/04/2315:002-2
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή09/04/2315:003-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/04/2315:002-0
Ρεπό: ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚυριακή30/04/2316:001-5
ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.) - ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/04/2316:002-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/04/2316:003-0 α.α.
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΙΣΤΑ (ΓΥΝ.) - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣΚυριακή07/05/2317:003-0 α.α.
ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ Β (ΓΥΝ.) - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ "Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ"Σάββατο13/05/2315:304-0
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Β (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή14/05/2317:002-1
Ρεπό: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Β (ΓΥΝ.)