Navis
Μαρκούτσος Πέτρος
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Τεντοεξελιξη
Petroulis
wecare-ambulance
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Ανούσος
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων

<< Κύπελλο Ελλάδος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΤετάρτη09/11/2214:15ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-2 παρ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥΤετάρτη09/11/2214:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη09/11/2214:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΤετάρτη16/11/2214:15ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.0-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΤετάρτη16/11/2214:15ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.5-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΙΑΤΩΝΤετάρτη16/11/2214:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη30/11/2214:15ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-8
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΤετάρτη30/11/2214:15ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη30/11/2214:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΥΚΕΑΣΤετάρτη07/12/2214:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤετάρτη14/12/2214:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΣΩΠΟΥΤετάρτη14/12/2214:15ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη21/12/2214:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-2 (πεν: 9-10)
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη21/12/2214:15ΜΑΡΚΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-0 (πεν: 4-3)
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη21/12/2214:15ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-4
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη21/12/2214:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.4-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΤετάρτη11/01/2314:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη15/03/2315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη15/03/2315:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-3 παρ.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη15/03/2315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΤετάρτη15/03/2315:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (1ος Ημιτελικός)ΑΣΩΠΟΥΤετάρτη22/03/2315:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ (2ος Ημιτελικός)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη29/03/2316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος Ημιτελικός)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη29/03/2317:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ (2ος Ημιτελικός)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη05/04/2316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2 (πεν: 3-4)


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ (Τελικός αγώνας )Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη03/05/2316:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)3-1