ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο Ελλάδος (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΔΗΜΗΤΣΑΝΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 27/08/23 | 17:00 | 1-0 |
2. | Κύπελλο Ελλάδος (2η φάση) | Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | "ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ" | Κυριακή | 03/09/23 | 17:00 | 3-0 |
3. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 0-6 |
4. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ όμιλος) (3η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:00 | 10-0 |
5. | Κ 16 (1η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 21/10/23 | 11:00 | 0-1 |
6. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 11:00 | 3-0 |
7. | Α΄ Κατηγορία (1η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:00 | 8-1 |
8. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 10:30 | 3-0 |
9. | Α΄ Κατηγορία (2η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-5 |
10. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 10:00 | 0-2 |
11. | Κ 16 (2η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 11:00 | 3-1 |
12. | Α΄ Κατηγορία (3η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 3-0 |
13. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 11/11/23 | 11:30 | 0-3 α.α. |
14. | Α΄ Κατηγορία (4η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 9-0 |
15. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 10:00 | 4-2 |
16. | Κ 16 (3η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 18/11/23 | 11:00 | 1-0 |
17. | Α΄ Κατηγορία (5η αγ.) | Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 0-4 |
18. | Α΄ Κατηγορία (6η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 8-0 |
19. | Κ 16 (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 11:30 | 2-1 |
20. | Α΄ Κατηγορία (7η αγ.) | Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΑΦΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 0-4 |
21. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:00 | 4-0 |
22. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (4η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 1-2 |
23. | Α΄ Κατηγορία (8η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 4-0 |
24. | Κ 16 (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
25. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | 0-3 |
26. | Α΄ Κατηγορία (9η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 0-0 |
27. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (2η φάση) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 20/12/23 | 14:15 | 0-6 |
28. | K 8 (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 11:30 | |
29. | Κ 10 (1η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 14:30 | |
30. | Α΄ Κατηγορία (10η αγ.) | Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | Κυριακή | 07/01/24 | 15:00 | 0-7 |
31. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 3-0 |
32. | Α΄ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/24 | 15:00 | 8-0 |
33. | Κ 16 (6η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/24 | 11:00 | 0-1 |
34. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:00 | 0-3 |
35. | Α΄ Κατηγορία (12η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Κυριακή | 21/01/24 | 15:00 | 1-1 |
36. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 2-7 |
37. | Α΄ Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 0-6 |
38. | Κ 16 (7η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 11:30 | 1-0 |
39. | Α΄ Κατηγορία (14η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 4-0 |
40. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 0-2 |
41. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
42. | Α΄ Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 0-1 |
43. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (3η φάση) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (1ος Ημιτελικός) | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Τετάρτη | 14/02/24 | 15:30 | 1-4 |
44. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:30 | 1-2 |
45. | Α΄ Κατηγορία (16η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 3-0 |
46. | Κ 16 (8η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 2-2 |
47. | Α΄ Κατηγορία (17η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-1 |
48. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ" | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | 0-4 |
49. | Κ 16 (9η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-3 |
50. | Α΄ Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 3-0 |
51. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (3η φάση) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ (2ος Ημιτελικός) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | 4-1 |
52. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:00 | 2-1 |
53. | Play off Α κατηγορίας (1η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 2-0 |
54. | Κ 16 (10η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | |
55. | Κ 12 (Α΄ Όμιλος) (10η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | |
56. | Play off Α κατηγορίας (3η αγ.) | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
57. | Κ 14 (Α΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 11:00 | |
58. | Play off Α κατηγορίας (4η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | ||||
59. | Play off Α κατηγορίας (5η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ||||
60. | Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (4η φάση) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (Τελικός αγώνας ) | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ |