Petroulis
Μαρκούτσος Πέτρος
Navis
Ημιχρονο Sport
Lampa
Ταυγετος
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ανούσος
Τεντοεξελιξη
Πλαίσιο
wecare-ambulance
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 187 από 334 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος) (1η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή01/10/2316:000-2
2.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο21/10/2316:003-0
3.Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή22/10/2315:002-1
4.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/2310:306-0
5.Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/2315:000-5
6.Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/11/2315:002-0
7.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/11/2311:001-3
8.Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή12/11/2315:000-1
9.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (1η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη15/11/2314:155-0
10.Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή19/11/2315:002-3
11.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/2310:001-4
12.Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο25/11/2315:002-2
13.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/11/2311:001-7
14.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/12/2310:302-1
15.Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/12/2315:002-1
16.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/12/2311:005-0
17.Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/12/2315:003-0
18.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/12/2310:004-0
19.Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο16/12/2315:003-1
20.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή17/12/2310:002-0
21.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (2η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη20/12/2314:151-2
22.K 8 (1η φάση)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/12/2311:30
23.Κ 10 (1η φάση)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/12/2312:30
24.Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή07/01/2415:000-0
25.Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο13/01/2415:008-0
26.Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο20/01/2415:003-2
27.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή21/01/2411:000-3
28.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή28/01/2411:000-4
29.Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή28/01/2415:000-1
30.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2411:004-0
31.Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2415:003-1
32.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/02/2411:004-0
33.Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/02/2415:001-0
34.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο17/02/2410:301-1
35.Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή18/02/2415:302-1
36.Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο24/02/2400:000-3 α.α.
37.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο24/02/2411:009-0
38.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/03/2411:000-0
39.Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/03/2415:304-2
40.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/03/2410:000-5
41.Play off Α κατηγορίας (1η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή10/03/2415:302-0
42.Play off Α κατηγορίας (2η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη27/03/2416:150-3
43.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο30/03/2411:000-0
44.Play off Α κατηγορίας (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/04/2417:001-1
45.Play off Α κατηγορίας (5η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή14/04/2417:000-3
46. Κ 6 (1η φάση)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο27/04/2412:00
47.K 8 (2η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο27/04/2413:45
48.Κ 10 (2η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο27/04/2417:15
49.K 8 (3η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/05/2411:00
50. Κ 6 (2η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/05/2412:45
51.Κ 10 (3η φάση)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/05/2415:30
52.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (ΣΤ΄ όμιλος) (3η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.