wecare-ambulance
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Τεντοεξελιξη
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Petroulis
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa
Ταυγετος
Navis
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 47 από 326 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (1η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο04/11/2315:004-2
2.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο11/11/2315:001-1
3.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (3η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή19/11/2315:001-0
4.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (4η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή26/11/2315:003-1
5.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (5η αγ.)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/12/2311:007-2
6.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (6η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο09/12/2315:003-0
7.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή17/12/2315:004-0
8.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (8η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή14/01/2415:001-0
9.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (9η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο20/01/2415:001-1
10.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (10η αγ.)ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή28/01/2411:003-2
11.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (11η αγ.)Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/02/2411:003-4
12.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (12η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή11/02/2415:003-0
13.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (13η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/02/2415:300-2
14.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (14η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο24/02/2415:303-1
15.Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄ κατηγορίας (1η φάση)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο09/03/2415:000-1