Μαρκούτσος Πέτρος
Petroulis
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
wecare-ambulance
Ταυγετος
Ανούσος
Navis
Τεντοεξελιξη
Ημιχρονο Sport
Lampa
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 109 από 333 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Γ΄ όμιλος) (1η αγ.)ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΤετάρτη04/10/2316:001-4
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Γ΄ όμιλος) (3η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη11/10/2316:000-0
3.Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/10/2315:001-2
4.Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή29/10/2315:002-0
5.Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο04/11/2315:000-3
6.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/11/2311:002-0
7.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Β΄ φάση) (1η φάση)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΤετάρτη08/11/2314:153-0
8.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή12/11/2310:000-0
9.Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή12/11/2315:009-0
10.Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/11/2315:001-2
11.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο25/11/2310:002-1
12.Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή26/11/2315:002-2
13.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/12/2309:450-2
14.Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή03/12/2315:004-0
15.Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/12/2315:001-2
16.Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο16/12/2315:003-1
17.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή17/12/2310:002-0
18.Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή07/01/2415:001-3
19.Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή14/01/2415:000-1
20.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/01/2411:002-1
21.Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή21/01/2415:004-1
22.Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή28/01/2415:000-6
23.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή04/02/2411:000-2
24.Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/02/2415:002-1
25.Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/02/2415:002-0
26.Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/02/2400:003-0 α.α.
27.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/02/2410:302-1
28.Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή25/02/2415:300-0
29.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/2410:003-0
30.Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/03/2415:304-2
31.Play out Α κατηγορίας (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/03/2415:300-4
32.Play out Α κατηγορίας (2η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Τετάρτη27/03/2416:153-0
33.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο30/03/2411:000-0
34.Play out Α κατηγορίας (3η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή31/03/2417:000-3 α.α.
35.Play out Α κατηγορίας (5η αγ.)Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ