Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Petroulis
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Navis
Δημάκος
Τεντοεξελιξη
Lampa
wecare-ambulance

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 200 από 334 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (1η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή24/09/2316:002-2
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Δ΄ όμιλος) (2η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο30/09/2316:005-1
3.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή29/10/2310:306-0
4.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (1η αγ.)Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο04/11/2315:004-2
5.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/11/2311:001-3
6.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (2η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/11/2315:002-1
7.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή12/11/2310:000-0
8.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο18/11/2310:300-2
9.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή19/11/2311:005-0
10.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (3η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή19/11/2315:003-0
11.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (4η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/11/2315:003-0
12.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή26/11/2311:001-4
13.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο02/12/2311:002-3
14.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (5η αγ.)Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή03/12/2315:003-2
15.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (6η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/12/2315:005-1
16.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο16/12/2310:002-1
17.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (7η αγ.)ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/12/2311:000-1
18.K 8 (1η φάση)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/12/2310:30
19.Κ 10 (1η φάση)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/12/2312:30
20.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο13/01/2411:001-2
21.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (8η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή14/01/2415:001-0
22.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/01/2411:002-1
23.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (9η αγ.)Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο20/01/2415:001-1
24.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (10η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο27/01/2415:001-3
25.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή28/01/2411:000-4
26.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2411:004-0
27.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (11η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή04/02/2415:000-2
28.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/02/2411:003-0 α.α.
29.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (12η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/02/2415:002-0
30.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/02/2415:301-1
31.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή18/02/2411:000-0
32.Β΄ Κατηγορία (Α΄ όμιλος) (14η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο24/02/2415:301-1
33.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2411:005-0
34.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/03/2411:004-0
35.Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/03/2411:001-0
36.Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/04/2411:005-0
37.Κ 10 (2η φάση)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο27/04/2418:30
38.Κ 10 (3η φάση)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή26/05/2419:00