Ανούσος
Πλαίσιο
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 186 από 244 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο15/09/1817:302-1
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (2η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο22/09/1817:301-1
3.Κ 16 (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο06/10/1811:006-0
4.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (3η αγ.)Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/10/1816:002-0
5. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΔευτέρα15/10/1816:302-2
6.Κ 16 (2η αγ.)Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο20/10/1811:00
7. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/10/1816:00
8. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:00
9. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
10. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
11. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
12. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"
13. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
14. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
15. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
16. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
17. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
18. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
19. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
20. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
21. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
22. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
23. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
24.Κ 16 (3η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
25.Κ 16 (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
26.Κ 16 (5η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
27.Κ 16 (6η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
28.Κ 16 (7η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
29.Κ 16 (8η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
30.Κ 16 (9η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
31.Κ 16 (10η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ