Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Ταυγετος
Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 189 από 247 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο15/09/1817:302-1
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (2η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο22/09/1817:301-1
3.Κ 16 (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο06/10/1811:006-0
4.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (3η αγ.)Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/10/1816:002-0
5. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΔευτέρα15/10/1816:302-2
6.Κ 16 (2η αγ.)Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο20/10/1811:001-4
7. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/10/1816:008-0
8.Κ 16 (3η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο03/11/1810:003-3
9. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/11/1815:000-4
10. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/11/1815:001-0
11. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/11/1815:000-0
12.Κ 16 (4η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Παρασκευή23/11/1817:300-2
13. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/11/1815:002-0
14.Κ 16 (5η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο01/12/1810:000-5
15. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή02/12/1815:003-0
16.Κ 16 (6η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο08/12/1811:001-2
17. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή09/12/1815:001-4
18. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο15/12/1815:00
19. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/12/1815:00
20. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
21. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
22. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
23. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
24. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥ
25. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
26. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ
27. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
28.Κ 16 (7η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
29.Κ 16 (8η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
30.Κ 16 (9η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
31.Κ 16 (10η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ