Ανούσος
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Lampa
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος)

<< Πρωτάθλημα νέων
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο18/10/1411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.0-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή19/10/1411:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/10/1411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.8-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο01/11/1411:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-15
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή02/11/1411:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.4-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή02/11/1411:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο08/11/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-12
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/11/1411:00ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.1-4
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή09/11/1411:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/11/1410:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-11
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή23/11/1411:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.9-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/11/1411:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο29/11/1411:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/11/1411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή30/11/1411:00ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο13/12/1411:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-10
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/12/1411:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή14/12/1411:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο03/01/1511:00ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.9-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο03/01/1511:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-6
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/01/1511:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο31/01/1511:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο31/01/1511:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.8-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/02/1511:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.13-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο14/02/1510:00ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.3-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο14/02/1511:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-8
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/02/1511:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.0-13


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/02/1510:00ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/03/1510:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/03/1511:00ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.16-1