Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
Ξυδης
Lampa
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Πρωτάθλημα Νέων ( Γ΄ Όμιλος )

<< Πρωτάθλημα Νέων ( Β΄ Όμιλος )
Πρωτάθλημα Νέων (Play off) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο19/10/1311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-9
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/10/1311:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-6
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο26/10/1311:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΙΑΡΟΣ Σ.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΤετάρτη30/10/1318:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.11-4
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο02/11/1311:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.1-6
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο02/11/1311:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.9-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/11/1311:00ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι.17-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1311:00ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΥΚΕΑΣΣάββατο23/11/1311:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.7-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο23/11/1311:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-6
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο30/11/1311:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/12/1315:003-0 α.α.
Ρεπό: ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο07/12/1311:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.1-12
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/01/1411:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο14/12/1311:003-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/01/1411:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ.0-9
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο21/12/1311:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΥΚΕΑΣΣάββατο21/12/1311:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-6
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο11/01/1411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΣΙΡΟΥΔΑ Μ.3-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/01/1411:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ.15-8
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ