Ανούσος
Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Πρωτάθλημα Παίδων ( Α΄ Όμιλος )

<< 3ο Τουρνουά Τζούνιορς
Πρωτάθλημα Παίδων ( Β΄ Όμιλος ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο12/10/1311:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.7-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή13/10/1311:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-6
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/10/1311:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή27/10/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.12-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή10/11/1311:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή10/11/1311:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-8
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή24/11/1311:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.12-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή24/11/1311:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-10
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο07/12/1309:30ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.7-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή08/12/1311:00ΡΟΥΣΚΑΣ Β.3-8
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/01/1411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-7
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή05/01/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.9-0
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο11/01/1411:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-18
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή12/01/1410:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-7
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο25/01/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή26/01/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-1
Ρεπό: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο08/02/1411:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-10
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή09/02/1411:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.11-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο15/02/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.8-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή16/02/1411:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-6
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ