Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Ανούσος
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Lampa
Ψητοπωλείο Παρθενών
Τεντοεξελιξη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Πρωτάθλημα Παίδων (Γ' Όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Β' Όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (Δ' Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο13/10/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή14/10/1211:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο27/10/1209:30ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.4-3
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο27/10/1212:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο10/11/1211:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.3-0
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/11/1211:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο24/11/1209:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο24/11/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.1-0
Ρεπό: Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/12/1211:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο08/12/1211:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.2-5
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/12/1211:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΠέμπτη03/01/1314:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.6-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο05/01/1311:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.1-2
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο12/01/1311:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΣΟΥΛΤΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο26/01/1311:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή27/01/1311:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο02/02/1311:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή10/02/1311:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΡΕΟΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο16/02/1311:00ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/02/1311:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-4
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ