Ψητοπωλείο Παρθενών
Petroulis
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Lampa
Ταυγετος
Τεντοεξελιξη
Ανούσος
Navis
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
wecare-ambulance
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 12 (Α΄ Όμιλος)

<< Κ 10
Κ 12 (Β΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή22/10/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.8-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή22/10/2311:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ.3-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο11/11/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο04/11/2310:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή05/11/2310:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/11/2310:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο18/11/2310:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.4-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/11/2311:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/11/2311:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.5-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/12/2309:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ Μ.2-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή03/12/2311:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή03/12/2311:00ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο16/12/2310:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/12/2311:00ΜΑΡΚΟΥ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή17/12/2311:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο20/01/2411:45ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/01/2411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/02/2411:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο03/02/2410:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.8-0
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/02/2411:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η.9-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή04/02/2411:00, ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/02/2410:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή18/02/2411:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-2
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/02/2411:45ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο02/03/2410:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/03/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΑΜΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΔΗ Π.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο02/03/2411:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΓΕΤΗΣ Π.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/03/2411:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΡΑΜΜΟΣ Κ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή31/03/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΓΕΤΗΣ Π.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο06/04/2411:00ΡΑΜΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΔΗ Π., ΚΑΝΤΖΑΣ Π.0-9