Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 0-9 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 15:00 | 8-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 26/11/17 | 11:30 | 0-6 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 26/11/17 | 15:00 | 4-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 6-1 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 10/12/17 | 15:00 | 1-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 0-9 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/18 | 15:00 | 14-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 28/01/18 | 13:30 | 0-1 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 28/01/18 | 15:00 | 7-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 13:30 | 4-0 | |
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:30 | 0-8 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 04/03/18 | 15:00 | 13-0 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Σάββατο | 24/03/18 | 13:00 | 1-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 2-3 | |
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥ | Κυριακή | 18/03/18 | 15:00 | 0-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) | ΛΕΡΝΑΣ | Κυριακή | 01/04/18 | 11:30 | 0-2 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 01/04/18 | 16:00 | 4-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | 5-0 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 16:30 | 1-5 |