Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)

<< Football League

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο21/10/1713:004-5
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή22/10/1715:000-2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή22/10/1715:008-2
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/10/1715:003-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή05/11/1715:000-5
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή05/11/1715:001-2
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή05/11/1715:002-1
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή12/11/1715:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή19/11/1715:000-2
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή19/11/1715:000-3
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/11/1715:00
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή26/11/1715:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή03/12/1715:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή03/12/1715:00
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή03/12/1715:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή03/12/1715:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή17/12/1715:00
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή17/12/1715:00
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)Κυριακή17/12/1715:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή17/12/1715:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή07/01/1815:00
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή07/01/1815:00
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή07/01/1815:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή07/01/1815:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή21/01/1815:00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Κυριακή21/01/1815:00
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή21/01/1815:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)Κυριακή21/01/1815:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)