Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα παίδων

<< Πρωτάθλημα νέων
1ο Τουρνουά Bambini >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/10/1711:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.6-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/10/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-11
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή22/10/1712:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/10/1711:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.10-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή15/10/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.5-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή15/10/1711:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.3-7
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή29/10/1710:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-9
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/10/1711:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο04/11/1709:30ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-8
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο11/11/1710:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο11/11/1710:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.6-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο11/11/1711:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.3-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο25/11/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή26/11/1711:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π.0-7
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή26/11/1711:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.3-4
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο09/12/1711:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/12/1711:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/12/1711:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΣΩΠΟΥΣάββατο23/12/1711:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο23/12/1712:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/01/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.6-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο20/01/1811:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-1
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/01/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο20/01/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.9-1
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο03/02/1811:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-7
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/02/1811:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή04/02/1811:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.9-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο17/02/1810:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/02/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.7-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο17/02/1811:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.8-3
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο24/02/1810:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.3-2
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο24/02/1811:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/02/1811:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο10/03/1811:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.10-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή11/03/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.10-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή11/03/1811:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.3-7
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο24/03/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο24/03/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-5
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΣΩΠΟΥΤετάρτη28/03/1817:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο31/03/1811:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΣ Π.4-0
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο31/03/1812:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΥΚΕΑΣΚυριακή01/04/1812:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-9
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ