Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Football League

Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο27/10/1815:001-1
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο27/10/1815:002-3
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο27/10/1815:001-0
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΣάββατο27/10/1816:007-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο27/10/1816:002-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή28/10/1815:002-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/10/1815:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή28/10/1815:002-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο03/11/1815:000-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή04/11/1815:001-2
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή04/11/1815:000-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή04/11/1815:001-0
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΚυριακή04/11/1815:001-0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή04/11/1815:000-3 α.α.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΚυριακή04/11/1815:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Δευτέρα05/11/1815:001-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο10/11/1815:000-2
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΣάββατο10/11/1815:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή11/11/1815:001-0
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή11/11/1815:002-0
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/11/1815:001-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή11/11/1815:000-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή11/11/1815:000-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΚυριακή11/11/1815:002-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο17/11/1815:003-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο17/11/1815:001-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο17/11/1815:000-1
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο17/11/1815:002-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή18/11/1815:001-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή18/11/1815:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή18/11/1815:001-2
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΚυριακή18/11/1815:000-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη21/11/1815:002-0
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΤετάρτη21/11/1815:001-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΤετάρτη21/11/1815:001-1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη21/11/1815:000-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη21/11/1815:004-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΤετάρτη21/11/1815:000-1
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΤετάρτη21/11/1815:003-0
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΠέμπτη22/11/1815:003-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο24/11/1815:002-0
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/11/1815:003-0
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή25/11/1815:000-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή25/11/1815:002-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/11/1815:002-2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή25/11/1815:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή25/11/1815:001-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή25/11/1815:000-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο01/12/1815:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο01/12/1815:002-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή02/12/1815:001-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή02/12/1815:000-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή02/12/1815:000-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΚυριακή02/12/1815:001-0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή02/12/1815:001-1
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΚυριακή02/12/1815:001-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο08/12/1815:001-2
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΚυριακή09/12/1814:003-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή09/12/1814:302-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή09/12/1815:000-0
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή09/12/1815:000-1
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή09/12/1815:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή09/12/1815:000-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή09/12/1815:001-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΣάββατο15/12/1815:000-2
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο15/12/1815:002-0
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΣάββατο15/12/1815:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο15/12/1815:001-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή16/12/1815:000-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή16/12/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή16/12/1815:001-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΚυριακή16/12/1815:000-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο22/12/1815:005-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή23/12/1814:000-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή23/12/1815:000-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή23/12/1815:002-0
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΚυριακή23/12/1815:002-1
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/12/1815:000-2
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή23/12/1815:002-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/12/1815:002-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο05/01/1915:000-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Σάββατο05/01/1915:002-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο05/01/1915:001-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή06/01/1914:003-0
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΚυριακή06/01/1915:001-0
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΤετάρτη30/01/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη30/01/1915:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη30/01/1915:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/01/1915:000-2
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή13/01/1915:002-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή13/01/1915:000-2
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή13/01/1915:003-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή13/01/1915:000-1
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΚυριακή13/01/1915:002-1
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή13/01/1915:002-1
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή13/01/1915:00Αναβλήθηκε


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο19/01/1915:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Σάββατο19/01/1915:001-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο19/01/1915:003-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΣάββατο19/01/1915:001-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή20/01/1914:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή20/01/1915:001-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή20/01/1915:000-0
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή20/01/1915:000-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΣάββατο26/01/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή27/01/1915:00
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΚυριακή27/01/1915:00
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή27/01/1915:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΚυριακή27/01/1915:00
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή27/01/1915:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή27/01/1915:00
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή27/01/1915:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.