Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 16

<< Κ 14

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο06/10/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο06/10/1811:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο06/10/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο20/10/1811:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο20/10/1811:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή21/10/1817:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο03/11/1810:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.3-3
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο03/11/1811:30ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΩΠΟΥΣάββατο10/11/1809:45ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο17/11/1811:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο17/11/1811:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.7-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Παρασκευή23/11/1817:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο01/12/1810:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-5
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο01/12/1811:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή23/12/1815:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο08/12/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ