ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Lampa
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Ξυδης
Δημάκος
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή04/11/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/11/1815:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/11/1811:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή11/11/1811:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/11/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/11/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-1
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣΣάββατο24/11/1815:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή25/11/1811:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο01/12/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-0
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή02/12/1815:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-3
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.1-4


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή09/12/1815:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.0-3
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή16/12/1811:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή16/12/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή16/12/1815:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-4
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/12/1815:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή23/12/1815:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή23/12/1815:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/01/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο12/01/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο19/01/1915:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/01/1911:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.4-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή20/01/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-7


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο09/02/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο09/02/1915:30ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή10/02/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή10/02/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο02/02/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο02/02/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/02/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/02/1915:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.10-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο16/02/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/02/1915:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή17/02/1915:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή17/02/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο23/02/1915:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο23/02/1915:00
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/02/1911:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/02/1915:00